fbpx

Pier Paolo de Angelis

„Naszym prawdziwym celem jest ewolucja. Wchodzimy w te ciała, aby nauczyć się wszystkiego, czego potrzebujemy, aby obudzić miłość i świadomość ”

„Zawsze uważałem się za obywatela globalnego i starałem się wspierać świat bez granic, religii, ubóstwa i wojen. Wierzę, że pokój i dobrobyt są możliwe, gdy pracujemy razem w jednolitym polu miłości i współpracy ”

IMG_2511 copy

Urodzony w Mediolanie we Włoszech, Paolo zaczął odkrywać świat podczas swoich wczesnych podróży 20 i pracy w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Północnej i Południowej, odkrywając nowe kultury i ścieżki duchowe.

Po zaangażowaniu się w wiele pionierskich doświadczeń przedsiębiorczych, Paolo opuścił świat biznesu, aby pogłębić swoją wiedzę na temat wschodnich filozofii, studiować jogę i medytację oraz odkrywać nowe granice nauki i duchowości.

Pełniąc funkcję przewodniczącego Kripalu Center w Lenox, Massachusetts, kierował zespołem przejściowym, który przekształcił dawny aśram w największe centrum programowe w Ameryce Północnej. Jego zaangażowanie w Kripalu było punktem zwrotnym na ścieżce Paolo i wezwaniem do wykorzystania swoich umiejętności i doświadczenia w służbie ludzkości.

Realizując wizję instytutu zajmującego się transformacją osobistą i globalną,

Paolo przeprowadził się na Hawaje i rozwinął lokalne centrum programowe o nazwie Studio Maui do międzynarodowego miejsca, w którym gościli jedni z najwybitniejszych nauczycieli w dziedzinie świadomego ruchu, jogi, nauki i duchowości.

Po współpracy z Amarą Paolo przyczynił się do rozwoju świadomego ruchu Azul jako ścieżki osobistej transformacji. Jego jednocząca wizja ostatecznie znalazła wyraz w stworzeniu OneDanceTribe, pomyślanego jako wspólny pojemnik na różne sposoby i formy świadomego życia.

Obecnie jest zaangażowany w ustanowienie Azul i OneDanceTribe jako punktu odniesienia i zasobów dla osób zainteresowanych wykorzystaniem świadomego ruchu jako narzędzia do eksploracji ewolucyjnej spirali życia.

„Praca, którą wykonujemy, rozpoczynając ścieżka Azul prowadzi nas przez proces oczyszczenia, który przygotowuje nas do zostania prawdziwymi przywódcami i urzeczywistnionymi ludźmi. Modlę się, aby wspierać innych w zostaniu liderami w ich społecznościach poprzez onedancetribe ”.

Polish EN francuski FR niemiecki DE włoski IT polski PL portugalski PT hiszpański ES
%d Blogerzy jak ta: