fbpx

Amara Pagano

Amara jest poruszającą inspiracją, wyraźnym przykładem ucieleśnienia i tego, co jest możliwe, kiedy używamy inteligencji ciała.

Amara znana jest ze swojej zdolności do tworzenia potężnych pojemników transformacyjnych i do głębi pracy, która rozwija się w jej obecności.

Jako lider w świecie świadomego ruchu, Amara wytycza ścieżkę dla swojej ciągłej ewolucji. Po otwarciu pierwszego studia poświęconego świadomemu tańcowi w USA zainspirowała narodziny OneDanceTribe, jednocząc podzielony świat tańca we wspólnej dziedzinie i misji budzenia miłości.

Dzięki jej pracy z Azul podnosi psycho-duchowy aspekt świadomego ruchu i redefiniuje pracę, którą wykonujemy na parkiecie tanecznym, jako ścieżkę przebudzenia świadomości.

"Ewolucyjne przyciąganie do wzrostu i uzdrawiania zawsze mnie napędzało w tym życiu. Kiedy odkryłem w wieku 20, że mogłem połączyć moją miłość do tańca z uzdrawianiem, otworzył się cały świat. Od tego czasu odkrywam świat, z którym chciałbym podróżować wraz z tobą: wykorzystując ruch jako drogę do budzenia miłości. "

tło

Amara uczy ruchu jako duchowej praktyki od ponad 25 lat. Od najmłodszych lat wyrusza w podróż, badając ruch jako sztukę uzdrawiania, studiując Terapię Sztuk Ekspresyjnych u Anny Halprin w Tamalpa Institute oraz zanurzając się w pracy nad Świadomością poprzez Ruch, Centrowanie Ciała, Autentyczny Ruch i Terapię Tańca. Podróżowała również i studiowała Gestalt i holotroficzne oddychanie w Findhorn Community.

W wieku 21 poznała Gabrielle Roth i znalazła głęboki rezonans ze swoimi naukami. To spotkanie zapoczątkowało jej pierwszą podróż wcielenia, a następnie jedyną pracę, jaką kiedykolwiek wykonała: nauczanie ruchu. Amara, trenowana przez Gabrielle, przez wiele lat podróżowała po świecie, rozpowszechniając swój wyjątkowy głos w tym dziele. Założyła Studio Waves w Olympia WA, zakładając kwitnącą lokalną społeczność taneczną, a następnie przeniosła się na Hawaje jako Dyrektor Świadomego Tańca w Studio Maui.

W 2013 Amara i Paolo stworzyli OneDanceTribe i rozpoczęli podróż, która doprowadziła do rozwoju ścieżki osobistej transformacji i narodzin Szkoła świadomego ruchu Azul

W 2013 Amara i Paolo stworzyli OneDanceTribe i rozpoczęli podróż, która doprowadziła do narodzin Szkoła świadomego ruchu Azul

"Jestem bardzo wdzięczny Gabrielle za złamanie mnie i podanie języka ruchu, który wspomaga podróż. I do Premy Baba, który dał mi mapę i narzędzia do przemiany mojej najgłębszej ciemności i doświadczyć mojego najjaśniejszego światła. "

Narodziny Azul

Azul urodził się w wyniku głębokiego procesu wewnętrznych poszukiwań, który osiągnął swój szczyt w 2013, kiedy Amara była w odosobnieniu w Indiach i otrzymała imię podczas medytacji nad brzegiem rzeki Ganga. W wielu duchowych tradycjach Azul jest kolorem niebiańskiego królestwa, a nazwa przenosi wibracje miłości i doskonałości.

Azul jest ścieżką osobistej transformacji, która wykorzystuje ruch do budzenia miłości. Łączy w sobie wiedzę Amary w zakresie ucieleśniania i ruchu jako sztuki uzdrawiania z jasną mapą naszej duchowej rzeczywistości i narzędziami do samopoznania, które otrzymała od swojego duchowego nauczyciela. Na pracę wpływają także najnowsze odkrycia naukowe dotyczące osobliwości i zunifikowanej fizyki.

The Ścieżka Azul zabiera nas w podróż uzdrawiającą i wyzwalającą, która ostatecznie odkrywa naszą wewnętrzną prawdę, podnosi nasze życiowe doświadczenie i wspiera nasze pełne wyrażanie siebie.

"W Azul poruszamy ciałem, aby dotrzeć do serca".

"Azul jest w ciągłej ewolucji, takiej, w której możemy żyć razem, kiedy doświadczasz i czerpiesz korzyści z tej pracy".

OneDanceTribe

Będąc w Olimpii, Amara rozpoczęła roczne gromadzenie 5Rytmów, w którym zapraszała nauczycieli 5R z zamiarem współtworzenia środowiska współpracy.

Inspiracja do tego wydarzenia poszła w ślad za nią na Hawaje i ostatecznie połączyła się z wizją Paola, by stworzyć ewolucyjny pojemnik z ruchem jako część większej oferty świadomych praktyk życiowych.

To dało początek wyjątkowemu wydarzeniu w dziedzinie świadomego ruchu i zaszczepiło powstanie międzynarodowej społeczności osób podejmujących kroki w kierunku samorealizacji, wykorzystując świadomy ruch jako pojazd.

One Dance Tribe Kißleg

„Jestem bardzo wdzięczny Paolo za męską obecność, która pozwoliła mi tak głęboko upaść na przyjęcie Azula. Ten taniec męski i żeński narodził się na Ścieżce Azul".

„Amara ma potężny sposób utrzymywania przestrzeni, byłem w stanie wykonać z nią najgłębszą pracę.”
Sam Bean (Portland OR)

Polish EN francuski FR niemiecki DE włoski IT polski PL portugalski PT hiszpański ES
%d Blogerzy jak ta: