fbpx

Azul

Ścieżka osobistej transformacji

Azul jest świadomą praktyką ruchu i ścieżką osobistej transformacji

Azul wspiera przebudzenie świadomości i uznaje, że gdy przekształcamy się, tworzymy warunki dla naszego świata do transformacji.

Azul wykorzystuje inteligencję ciał, aby ułatwić wewnętrzne uzdrawianie i ewolucję oraz wykorzystuje ruch w połączeniu z podejściem psycho-duchowym jako narzędziem eksploracji.

Przebudzenie dzieje się poprzez wchodzenie i przez nasze człowieczeństwo i uwalnianie bloków, które powstrzymują nas przed doświadczaniem naszej prawdziwej istoty.

Azul zabiera nas w podróż przebudzonej świadomości, pracując z inteligencją ciała. Ciało zawiera wszystkie informacje potrzebne do ukończenia naszej uzdrawiającej podróży i uzyskania dostępu do naszej pełnej mocy. Przebudzenie dzieje się poprzez wchodzenie i przez nasze człowieczeństwo i uwalnianie bloków, które powstrzymują nas przed doświadczaniem naszej prawdziwej istoty. Właśnie dlatego ucieleśnienie jest tak silne: ponieważ pomaga nam oczyścić i zintegrować wszystkie nasze życiowe doświadczenia.

Miłość jest naszą prawdziwą istotą: żyje bez wysiłku w przepływie życia, w pełni wyrażając nasze dary i talenty, doświadczając radości, zdrowia i dobrobytu.

Obraz Azul jest spiralą wznoszącą, gdzie pracujemy z wcieleniem, aby obudzić nasze serca. Otwiera to przestrzeń dla uzdrowienia, w której możemy przekształcić nasze cierpienie w wiedzę o sobie i obudzić Jaźń z coraz głębszą świadomością, aż do momentu, gdy w pełni doświadczymy siebie jako miłości. Miłość jest naszą prawdziwą istotą: żyje bez wysiłku w przepływie życia, w pełni wyrażając nasze dary i talenty, doświadczając radości, zdrowia i dobrobytu.

"Dharmą słońca jest przynoszenie ciepła, dharma wody ma ugasić pragnienie, dharma ludzkiej istoty to miłość". Prem Baba

Ścieżka azul - KELLY

Azul wspiera ewolucję, dostarczając mapę, która prowadzi nas przez różne etapy wzrostu i dostarcza nam życia w jego najpełniejszej ekspresji. Ta ścieżka może cię prowadzić tak daleko, jak chcesz.

The Azul Spiral

Spirala jest najstarszym znanym symbolem używanym w praktykach duchowych. Odzwierciedla uniwersalny wzorzec wzrostu i ewolucji i reprezentuje energię siły życiowej. Odzwierciedlone w świecie przyrody Spirala znajduje się w ludzkiej fizjologii, roślinach, minerałach, zwierzętach, wzorcach energetycznych, pogodzie, wzroście i śmierci. Jest to święty symbol, który przypomina nam o naszej ewoluującej podróży w życiu.

W Azul Spirala jest odzwierciedleniem naszej podróży do samopoznania i dostarcza mapę, która prowadzi nas przez naszą własną podróż ewolucyjną. Spirala oferuje dogłębne zgłębienie różnych elementów i punktów wejścia w naturalny strumień życia, który doświadczamy jako miłość, autoekspresję i spełnienie naszego życiowego celu.

niebieskie-spiralne-słowa-filary-konwertowane na krzywe-cymk

Programy Azul

warsztaty

The warsztaty są zaprojektowane do eksplorowania poszczególnych tematów, które stanowią podstawę dla pracy osobistej transformacji. Służą one jako wstęp do głębszej eksploracji rekolekcji. Są one otwarte dla wszystkich i nie są wymagane żadne wcześniejsze doświadczenia.

rekolekcje

The rekolekcje zostały zaprojektowane, aby głębiej wkroczyć w dzieło samopoznania. The Przebudzająca się miłość retreat to program mieszkaniowy oferowany w połączeniu ze wszystkimi wydarzeniami OneDanceTribe. Dają możliwość doświadczenia głębszej pracy Azul.

Trylogia Azul

The Trylogia jest trzyczęściowym programem, który zapewnia pojemnik do głębokiego osobistego uzdrawiania i transformacji. Został zaprojektowany, aby pomóc Ci w dostosowaniu się do twojego najgłębszego potencjału. Każdy z trzech modułów oferuje doświadczenie zanurzenia w rekolekcjach 6.

Nauczycielskie

Azul Nauczycielskie jest eksperymentalnym programem mającym na celu przygotowanie osób do stania się kanałami tej pracy na świecie. Jest on podzielony na dwa rekolekcje 10 oferowane przez okres 12.

Łączenie się z globalną świadomą społecznością

Przez OneDanceTribe, Azul opracował kanał, który łączy się z większym obszarem świadomego tańca i dla wszystkich ludzi zaangażowanych w świadomą ewolucję, oferując wydarzenia, które celebrują moc współpracy pomiędzy modalnościami ruchu i osobami o różnym pochodzeniu, narodowości i ścieżkach życia.

Budowanie kultury od środka

Na ścieżce Azul jesteśmy zobowiązani do przestrzegania sześciu wartości: Uczciwość, Życzliwość, Odpowiedzialność, Służba, Poświęcenie i Piękno.

Od rdzenia organizacji Azul, poprzez naszą praktykę ruchu, Szkolenia Nauczyciela i wydarzenia OneDanceTribe, te wartości są fundamentem, na którym zbudowany jest Azul.

Włączając te wartości do naszego życia poprzez ciągłą praktykę, osiągamy wspaniałe rezultaty leczenia, wzrostu i transformacji.

Buddha_Butterfly

Wszyscy są zaproszeni

Azul jest otwarty dla wszystkich osób zainteresowanych ewolucją osobistą i kolektywną.

Jest to także przydatne narzędzie dla nauczycieli ruchu, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty, dla terapeutów, którzy chcą włączyć ruch w swoją praktykę, dla liderów społeczności i biznesu, którzy pragną stworzyć bardziej harmonijne i oparte na współpracy środowiska społeczne i środowiskowe. Ostatecznie, ścieżka Azul jest otwartym zaproszeniem dla wszystkich, którzy chcą zaangażować się w podróż samorealizacji.

Dowiedz się więcej o:
OneDanceTribe

Dołącz do naszej listy e-mailowej

Polish EN francuski FR niemiecki DE włoski IT polski PL portugalski PT hiszpański ES
%d Blogerzy jak ta: