fbpx

NASTĘPNE WYDARZENIE

NEW YORK
Marzec 6-11, 2020

przeżyj wydarzenie pełne
miłość i magia
wszyscy są mile widziani!

ODT LOGO (EDITED) BIAŁY

OneDanceTribe to globalna społeczność ludzi praktykujących świadomy ruch jako drogę do rozbudzenia miłości.

Gromadzimy się, aby uhonorować nasze wyjątkowe prezenty i wkłady oraz świętować siłę współpracy.

Razem budujemy siłę, tworzymy międzynarodową sieć podobnie myślących ludzi i robimy różnicę.

Jesteśmy

JEDEN

BUDZENIE

MIŁOŚĆ!

Każdy może doświadczyć magii!

Amara_Arjuna_One_Dance_2018_0288

OneDanceTribe gromadzi założycieli szkół, starszych nauczycieli, przywódców duchowych, światowej klasy uzdrowicieli, artystów i tancerzy, aby dzielić się doświadczeniami ze spotkania jako jedno globalne plemię. Każda sesja jest wpleciona w jeden wątek, który łączy każdą ofertę w zunifikowany materiał zapewniający bogate, wyjątkowe i niezapomniane wrażenia.

Miłość obecna na tych zgromadzeniach jest dość niezwykła. I dlatego naprawdę zmieniają życie, a uczestnicy ze wszystkich kontynentów wracają rok po roku.

Od 2013 spotykamy się dwa razy w roku w tygodniowych rekolekcjach i jesteśmy wdzięczni tysiącom osób ze wszystkich kontynentów, które uczestniczyły w tych programach i stały się częścią rosnącej globalnej społeczności świadomej.

"OneDanceTribe staje się coraz bardziej otwartym polem, aby wprowadzić świadomość w świat. Dla mnie jest to rodzina, która rośnie ". Moya Schlummer (Niemcy)

"Piękne doświadczenie - piękni ludzie. Daje mi wielką nadzieję na przyszłość ludzkości. " Rossco Duncan (Australia)

"Kochałem ducha jedności, sposobu, w jaki nauczyciele tkają sesje. Dla mnie był to naprawdę magiczny tydzień: pozwoliłem sobie pozostać otwartym na przyjęcie bez oczekiwań i każdego dnia otrzymywałem prezenty jeden po drugim wypełnione magią. " Maria Alejandra Pena (Kolumbia)

Przekształć się, przekształcić świat

Wierzymy w moc osobistej transformacji jako katalizatora zmian planet w każdej dziedzinie społecznej.

Naszą misją jest obudzić miłość i świadomość w naszych sercach i przyczynić się do stworzenia pokojowej i dostatniej globalnej społeczności.

Wartości

Jesteśmy zobowiązani do pielęgnowania wartości Uczciwość, życzliwość, odpowiedzialność za siebie, piękno, poświęcenie i Usługa, które sprzyjają współpracy, harmonii i radości.

Pracujemy, aby stworzyć pole miłości, włączenia i obfitości, które wspiera przenoszenie strachu w zaufanie i rozdzielenie w jedność.

"Jedno z najpiękniejszych, pełnych i satysfakcjonujących spotkań w moim życiu. Dla ciała i duszy. Co za plemię! "Christian Doll (Niemcy)

2018_01_OneDanceTribe-693

OneDanceTribe wzywa nas razem jako jedno koło, zjednoczone w naszej wizji przekształcania się, przekształcania świata.

"Mój tydzień w OneDanceTribe odpowiedział na kluczowe pytanie, w jaki sposób mogę odnieść sukces w dążeniu do mojej pasji, aby świat mógł otrzymać moje prezenty." Donald Trowbridge (Kalifornia, USA)

ODT LOGO (EDITED) BIAŁY

marzec 2020
Garrison, New York, USA

Poczuj magię jednoczenia się jako JEDNO globalne plemię w pięknie odrestaurowanym klasztorze z widokiem na rzekę Hudson.

ODT LOGO (EDITED) BIAŁY

14 czerwca - 20, 2019
Kisslegg, Niemcy

Ciesz się pełnym tygodniem magii, a mistrz nauczycielka układa swoją ofertę jako JEDEN tworząc zjednoczone pole miłości.

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać wiadomości i bezpłatne treści
i pozostań w kontakcie ze światową społecznością Świadomego Tańca!

Wypełniając ten formularz i klikając „Prześlij”, wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od OneDanceTribe i mogę zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Zgadzam się również na Polityka prywatności.
Polish EN francuski FR niemiecki DE włoski IT polski PL portugalski PT hiszpański ES
%d Blogerzy jak ta: